خبرگزاری فارس: ایرانیان ساکن انگلیس در این دور از انتخابات ایران در مقایسه با سال‌های گذشته حضور وسیع‌تری را از خود به نمایش گذاشته اند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در لندن، ده‌ها هزار نفر از ایرانیان ساکن انگلیس در روز جمعه در دهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران شرکت کردند.
ایرانیان در انگلیس در این دور از انتخابات حضور گسترده‌ای را از خود نشان دادند.
مسئولان در حوزه‌های رأی گیری در کلان شهر لندن می گویند میزان شرکت ایرانیان در این دور از انتخابات در مقایسه با دوره‌های قبل بسیار گسترده تر بوده است.
یکی از مسئولان مرکز اسلامی انگلیس که به عنوان یکی از شعب اخذ رأی در لندن تعیین شده است، گفت: شمار ایرانیانی که در این دور از انتخابات شرکت کرده‌اند در مقایسه با دور قبل انتخابات ریاست جمهوری ایران در مقیاس بسیار گسترده تری بوده است.
سفارت ایران در لندن نیز اعلام کرد: بخش کنسولی سفارت جمهوری اسلامی ایران، مرکز اسلامی انگلیس، مجمع اسلامی لندن، مدرسه جمهوری اسلامی ایران در لندن و شهرداری ایلینگ مراکزی بودند که امروز در انگلیس به عنوان حوزه‌های رأی گیری برای ایرانیان در نظر گرفته شده بود.
شهرهای لندن، برادفورد، گلاسگو، منچستر، لیدز، شفیلد، ناتینگهام، کاردیف، برایتون، نیوکاسل و بیرمنگام شهرهایی هستند که در سراسر انگلستان به عنوان شعب اخذ رأی برای ایرانیان ساکن انگلستان در نظر گرفته شده بود.

X